Big shock cup 2012

První mezinárodní turnaj se konal 7. 7. 2012 v Třebovicích.

Devátý ročník turnaje, jenž má každý rok jiného patrona, tentokráté nesl název Big shock cup! V obsazení sedmnácti družstev se představily dva týmy ze Slovenska (Stará Pošta a Výber Oravi) a dobře známé týmy z okolí (Rychnov n/M, dorost Kunčina, Litrpůl) a další.
Turnaj byl rozdělen do tří skupin, kde z každé postupovali vždy 4 mužstva (nejlepší 4 přímo do čtvrtfinále, ostatní potom do předkola).

Postupně jsme se ve skupině utkali jak s Rychnovem, tak s Litrpůlem a nakonec na nás zůstalo poslední postupové 4. místo.
Po předkolové penaltové loterii jsme přešli ve čvrtfinále přes slovenský Výber Oravi 2:0, semifinálovou bitvu s týmem Melounci jsme rozhodli ve svůj prospěch jedinou brankou a ve finále doslova „vypálili rybník“ týmu z Rybníka v poměru 1:0. Finále brankou rozhodl J. Hájek.
Našim nejlepším střelcem se stal Lukáš Němec se čtyřmi brankami.

Sečteno a podrtženo… při své premiérové účasti na turnaji jsme získali plaketu za první místo, putovní pohár, šampaňské a 2 sudy piva Primátor.

Poděkování patří všem zúčastněným hráčům za odmakané výkony a zároveň doufáme v hodně štěstí na křenovském turnaji Kavan cup, který se koná 21. 7. 2012.