Moravská Třebová drží třetí místo v lize

Šakalí hněv Moravská Třebová – Futsal Zlín 4:5 (0:3), branky Sedláček 2, Studený, Němec.
Domácí turnaj před kamerami Mohelnické televize odstartoval souboj se Zlínem. Utkání by se dalo rozdělit na čtyři totálně odlišné úseky. Prvních deset minut bylo ve znamenání vzájemného oťukávání a čekání na chybu. Ty bohužel přišly v 10. 16. a 18. minutě na naší straně a do šaten se šlo za bezpečného zlínského vedení. Změna taktiky a zvýšená snaha třebovských futsalistů ukázala možný potenciál mužstva. V rozmezí 23. a 28. minuty se nám podařilo vyrovnat a Zlín musel zastavit drtivý tlak jedině za pomocí oddechového času. Což se dokonale podařilo a v poslední čtvrtině utkání zklidněný soupeř opět odskočil na rozdíl dvou branek. Sedláčkovo snížení přišlo bohužel pozdě a Zlín tak udržel svoji dosavadní ligovou neporazitelnost.

Šakalí hněv Moravská Třebová – SK SICO SC Jilemnice 5:3 (2:0), branky Matocha 2, Sedláček, Štaffa, Studený.
V zápase proti Jilemnici nás probudily až dvě vyložené šance hostů, při jedné z nich nás od obdrženého gólu zachránila až branková konstrukce. A tak místo aby Jilemnice vedla, zaúřadoval Filip Studený a poslal nás do vedení. Šakalové se uvolnili a předvedli divákům pohlednou akci přes půl hřiště na tři doteky, na jejíž konci byl Sedláček sám před prázdnou bránou a nezaváhal. Rozhodující branku přidal na začátku druhé půle Štaffa a i když Jilemnice skóre postupem času zkorigovala, nezmohla se na větší odpor.

Příští sobotu (25. 11.) nás čeká výjezd do Prahy – 18:00 Chemcomex Praha, 19:00 Sparta Praha.

Moravská Třebová: Vykydal – Lošťák, Němec (kapitán), Štaffa, Müller, Sedláček, Širůček, Studený, Okrouhlý, Tošenovský, Matocha.

Attachment