SMR Plus Zlín – BOMBARĎÁCI Větřní

Report

I. rozhodčí: Vitásek Tomáš
II. rozhodčí: Uhlár Ivo
Delegát: Jiří Belžík

Průběh utkání:
1. minuta – výkop má celek Zlína, v první velké šanci je zlínský Kovář, ale míjí branku Beránka, na straně druhé kontruje Cais
5. minuta – Utkání má spád, Větřní spoléhá na rychlé kontry, zatím se hraje bez faulů, Zlín se snaží o vstřelení branky, v obrovské šanci se ale objevil Wienhardt, Soukeník podržel Zlín.
8. minuta – první faul utkání, dopustil se ho Cais, v obrovské šanci je znovu Větřní, to je v tuto chvíli nebezpečnějším týmem, Zlín svazuje povinnost vítězství, stále má ale dost času.
12. minuta – Zlín zvyšuje obrátky, v šanci Zapletal a Kovář, trenér Pavel Šilhan si bere oddechový čas, diváci tlačí Zlín dopředu, ten má v otrokovické hale výborné prostředí, faul Bordače, Větřní kouskuje hru.
15. minuta – žlutá karta pro Grznárika bez načítaného faulu, utkání začíná nabírat na nervozitě, dělovku Halody Beránek vytěsnil, hosté čekají na svoji šanci, faul Kováře na fauly 1:2, ale za malou chvíli branku dává Cieslar, který prostřelil Beránka, Zlín vede 1:0, v další šanci Zapletal, skvělý Beránek zachránil Větřní, faul Cieslara a na fauly je to 2:2.
18. minuta – nástřel Cieslara, Haloda nedokázal na čáře uklidit míč do sítě, Zlínu branka vlila nové síly, Jihočeši jsou trošku vývojem zaskočeni, závěr půle patří Zlínu, na fauly 3:3, vzápětí faul Juliny na fauly 4:3, obraně domácích utekl Cais a po samostatné akci prostřelil Soukeníka – je srovnáno 1:1.
20. minuta – Beránek pálí na Soukeníka stále od půle, zkouší to jako v minulém utkání, v posledních sekundách faul a žlutá pro Halodu a 5. faul Zlína, Soukeník chytá trestný kop Caise, končí první půle, viděli jsme zajímavou podívanou a dvě branky, čeká nás ještě dramatický druhý poločas. Poločasová remíza je ale naprosto zasloužená, hosté několikrát zahrozili obraně Zlína a také přišlo vyrovnání.
20. minuta – začal 2. poločas, Julina přehazoval Beránka, ale přestřelil, Zlín začal druhou půli aktivněji a tlačí se do zakončení.
23. minuta – brankář Beránek chybuje, Chvíla neproměnil šanci, Zlín je lepším týmem, Větřní čeká na brejk.
25. minuta – střelu Halody skvěle vytěsnil Beránek, ruka Křepelky a na chyby je to 1:1, přichází oddechový čas Větřní, trenér Šilhan správně reaguje na momentální dění na hřišti.
28. minuta – šance Zapletala, ten ale dlouho váhal se zakončením, vzápětí Cais jde sám na Soukeníka, ten nadvakrát chytil, Větřní po oddechovém času ožilo, šance Dychtla, faul Grznárika na fauly 1:2, vzápětí ruka Dychtla, na fauly 1:3, Větřní srovnalo hru, může ale doplatit na načítané chyby, Soukeník znovu podržel Zlín.
32. minuta – diváci tlačí Zlín kupředu, ten zapomíná na zadní vrátka, Chvíla hasil až za pomoci žluté karty, na chyby 2:3, faul Křepelky a je srovnáno na fauly, Zlín už se tolik netlačí dopředu, v šancích Cais a na straně druhé Huťka, Větřní začíná dobře kombinovat a prosazuje se ve hře 1 na 1, Zlín hraje přes pivota a čeká na uvolnění Zapletala, Huťka našel výborně Halodu a ten prostřelil se štěstím Beránka a upravil na 2:1, vzápětí Kovář sám s Halodou na Beránka nedali, Kovář zlobí obranu hostí, ale měl by i nahrávat lépe postavenému spoluhráči.
35. minuta – faul Juliny a na fauly je to 4:3, Zlín po brance přidal, hosté začínají hrát vabank, Soukeník podržel, vzápětí Cais prostřelil Soukeníka a znovu srovnal na 2:2.
38. minuta – v šanci Weinhardt, Soukeník na poslední chvíli chytá, teď už rozhodne každá chyba, schyluje se pomalu k prodloužení, Zlín se nadechuje k poslednímu náporu, Zapletal z voleje pouze do rukou brankáře, Beránek předvedl několik dobrých zákroků a čte hru, oddechový čas Zlína, na fauly 4:4, ty se přenášejí i do prodloužení.
40. minuta – Zlín chtěl rozhodnout ještě v základní hrací době, Větřní ubránilo nerozhodný stav a jdeme do prodloužení, viděli jsme dramatickou podívanou, Zlín měl možná blíže k výhře, ale na to už se nikdo neptá…Remíza je ale zasloužená, Větřní předvedlo v základní hrací době bojovný výkon, Zlín byl o něco lepší ve druhém dějství.

Prodloužení 2 x 5. min.
1. minuta – Kahaja po přihrávce Zapletala zvyšuje na 3:2, Beránek byl tentokrát bezmocný, Větřní musí otevřít hru, 5. faul Zapletala a na fauly 5:4
3. minuta – střela Větřní mimo, v šanci Haloda, Babouček skočil do střely, teď dvakrát Grznárik ve vyložené pozici, Soukeník vytasil dva skvělé zákroky, možná to byl klíčový moment prodloužení a na straně druhé nedal Chvíla, teď je to opravdový boj.
5. minuta – Zlín hraje na Zapletala, ten na sebe váže beky, ale nakonec první prodloužení končí výhrou Zlína 3:2, ale ten má pět faulů, Větřní jen čtyři.
6. minuta – druhé prodloužení začalo, ve 28. sekundě Haloda z obrovské dálky angličanem prostřelil Beránka, možná trochu laciná branka, Zlín vede už 4:2, Větřní začíná hrát s brankářem na půli, už mu nic jiného nezbývá
7. minuta – Větřní zariskovalo a dvojice Zapletal – Křepelka svůj únik proměnila a Zlín vede už 5:2, diváci v hale Na Štěrkovišti jsou v naprostém transu
10. minuta – šestý faul Zlína, viníkem je Haloda, Weinhardt snižuje z devítky na 3:5, vzápětí Křepelka blafákem vyzrál na Beránka a je to znovu o tři branky, a v samotném závěru Zapletal angličanem upravil na konečných 7:3, viděli jsme skvělý boj a deset branek, utkání bylo ozdobou futsalu, k němu přispěli velmi dobrým výkonem i oba rozhodčí, oba týmy si sáhly až na dno svých sil, domácím pomohla v prodloužení i široká hráčcká lavička, Větřní už v závěru nemělo sílu na zvrat, přesto patří všem aktérům na palubovce absolutorium a férově vedený boj skončil výhrou domácích, o vítězi této série rozhodně třetí duel za týden v Českých Budějovicích a máme se opravdu na co těšit…

Podrobnosti

Datum Čas League Sezóna
20.2.2016 15:00 Play off CL 2015/2016

Místo zápasu

SH Otrokovice
tř. Tomáše Bati 1270, 765 02 Otrokovice, Česká republika

Výsledky

Tým1. poločas2. poločasPočet chybVýsledekVýsledek
SMR Plus Zlín16117Výhra
Bombarďáci Větřní1283Prohra

SMR Plus Zlín

# Hráč Post Góly Žluté karty Modré karty
Vojtěch HubáčekHráč000
Daniel KahajaHráč100
Aleš KrčmářHráč000
Jakub ZapletalHráč100
Tomáš HalodaHráč210
Václav KřepelkaHráč200
Zdeněk JulinaHráč000
Jan ChvílaHráč010
Jiří KovářHráč000
Ondřej SoukeníkBrankář000
Josef CieslarHráč100
 Celkem 720

Bombarďáci Větřní

# Hráč Post Góly Žluté karty Modré karty
Jiří BaboučekHráč000
Michal DychtlHráč000
Štefan BeránekBrankář000
Rudolf WeinhardHráč100
Jakub GrznárikHráč010
Petr BordačHráč000
Václav CaisHráč200
Jan SlámaHráč000
 Celkem 310