Report

I. rozhodčí: Uhlár Ivo
II. rozhodčí: Frajt Oldřich
Delegát: Jiří Belžík

Domácí hráči se od úvodu chopili taktovky a soustavným tlakem se snažili dobývat soupeřovu obrannou hradbu, kterou vystavěli před vlastní brankou.
Domácím pomohl rychlý vedoucí gól Netolického, jehož tvrdá rána z dálky propadla Konečnému mezi prsty a míč se dokutálel za čáru – 1:0.
Hosté se nedostávali příliš za půlící čáru a tak domácí brankář jen kontroloval soustavné útočné snahy svých spoluhráčů. Po potáčním domácím tlaku i hostující hráči zahrozili občasným brejkem.
Neustále se hrálo v režii domácích a definitivní rozuzlení zápletky přinesla 18. minuta. v níž se nejprve
po krásné kombinační akci Kovářem a o chvíli později po skvělém pasu Navrátila, Jílkem změnilo skóre v poločasových, zasloužených 3:0.
Pro hosty bylo složité se ještě nadechnout k nějakému obratu, působili unaveně a navíc ihned v nástupu do druhého poločasu se blýskl Stejskal tvrdou a přesnou střelou, kdy vzal zřejmě i poslední naděje na jakýkoliv zvrat v tomto utkání.
Hosté poté už neměli ani psychické, ani fyzické síly, aby zabránili konečnému vysokému výsledku 7:0,
postup na závěrečný turnaj získali domácí zaslouženě.