Famózní obrat proti Kladnu

  • in

Další týden, další dvojzápas, v prvním poločase proti Spartě jsme asi byli ještě v autě. V druhém poločase jsme se už chytili, ale bohužel na výhru to nestačilo. Prohráváme 3:1 (Štaffa). Druhý zápas proti Adrii Kladno jsme prohrávali před koncem prvního poločasu 5:2. Do konce poločasu se nám podařilo snížit na 5:3. A tady se projevila naše týmovost, kdy všichni jsme šli na morál. A minutu před koncem dáváme na 5:6.(2x Novotný, Lasovský, Valenta, Bambušek, Štaffa) Boj až do posledních chvil. Momentálně se nacházíme na špici tabulky o skóre před Větřním. Další týden nás čeká domácí dvojzápas, kdy do Mohelnice přijede změřit síly Větřní a Polička. ???? #sakalisila#sakalihnev

Sparta Praha – FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová 3:1 (2:0), branka: Jarda Štaffa.

FK Adria Kladno – FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová 5:6 (5:3), branky: Václav Novotný 2, Jarda Štaffa, Petr Bambušek, Martin Lasovský, Josef Valenta. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:6.

Moravská Třebová: Jan EhrenbergerMartin Lasovský Josef Valenta, Robin Matocha, Jarda Štaffa, Martin Šmerda, Petr Bambušek, Jan Vogl, Václav Novotný.

Attachment