Premiérový pražský bod v historii klubu

  • in
FK Adria Kladno – FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová 2:2 (1:1), branky: Havlíček, Václavek.
Celkem čtyřikrát čeká šakaly v základní části výlet do Prahy. První část tohoto turné obstaral radotínský turnaj pod pořadatelskou taktovkou FK Adria Kladno. Tým po loňských problémech prošel razantními změnami, které nejlépe dokresluje fakt, že na trenérskou židli dosedl reprezentační trenér Aleš Štorc. A stabilizovaný kádr v průběhu sezóny dokázal, že chce určitě pomýšlet na vyšší příčky než v uplynulé sezóně. Oproti tomu skromná sestava šakalů jela do Prahy bojovat o první body získané na pražských palubovkách a s pokorným cílem udržet kontakt s čelem tabulky. V třebovském dresu zažil svou velkou premiéru patnáctiletý Robin Matocha, mladší bratr Marka Matochy. Samotné utkání přineslo brzké vedení domácích, které šakalové trpělivou hrou dokázali v průběhu druhého poločasu zvrátit na svou stranu. Mizerná produktivita však bohužel dala Adrii šanci na bod, který kladenští nakonec se štěstím vybojovali.
 
VPS Novabrik Polička – FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová 4:0 (3:0).
Utkání s okresním rivalem poznamenalo rychlé vedené Poličky a hororová 19. minuta, ve které jsme obdrželi další dvě branky. Jakoukoliv naději na zvrat utkání vzal příliš úzký kádr a čtvrtý gól v naší síti.

Možnost reparátu budeme mít hned další sobotu a opět v Praze. Ve sportovní hale Slavie Praha změříme síly s dosud vedoucím Chemcomexem Praha a s druhou SK SICO SC Jilemnice. Ve vyrovnané tabulce celostátní ligy nás na pátém místě dělí od lídra pouhé tři body.

Moravská Třebová: Kubica, Matocha M. (C), Václavek, Marák, Havlíček, Vykydal, Matocha R.

Attachment