Šakalové jdou do boje

  • in

Sezóna 2018/2019, která odstartuje už tuto sobotu, bude mít tři hlavní pilíře: Celostátní ligu, Český pohár a UEFS cup. Čtvrtou ligovou sezónu načneme turnajem v Otrokovicích (3.11.), kde se na úvod utkáme s nováčkem soutěže SK Amor Lazor Vyškov a s domácím Futsalem Zlín. Hned druhé kolo (10.11.) přivede futsalové boje na mohelnickou palubovku, která je opět naším domácím kolbištěm – 19:00 AC Sparta a 21:00 Bombarďáci Větřní. Třetí listopadové zastavení (24.11.) zavede šakaly do Prahy a do cesty se mu zde postaví FK Adria Kladno a VPS Novabrik Polička.

Základní část Celostátní ligy bude mít 8 turnajů, každý tým odehraje 16 zápasů systém 2x každý s každým. Prvních 8 týmů postupuje do čtvrtfinále. Vítězné celky si to potom rozdají ve Final 4.

Začátek února je vyhrazen Českému poháru, kde obhajujeme vítězství. Zásluhou zisku Českého poháru z loňské sezóny budeme na přelomu dubna a května 2019 reprezentovat ČR na poháru UEFS ve španělském Lloret de Mar.

Na všech třech frontách chceme co nejlépe uspět, cílem je vybojovat opět účast v pohárové Evropě. Na poháru UEFS ve Španělsku je naším hlavní cílem postup do čtvrtfinále.

Kádr pro sezónu po poslední vlně změn nikdo neopustil, posilami jsou Marek Havlíček a Jan Bednář.