Šakalové začali sezónu napůl úspěšně

  • in
Napůl úspěšně vstoupili do nové sezony sáloví fotbalisté FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová. Mohelnická hala byla v sobotu večer svědkem úvodního dějství nového ročníku tuzemské nejvyšší soutěže sálového fotbalu. Jediný moravskotřebovský ligový zástupce kolektivních sportů nejprve po boji padl s Varnsdorfem a pak porazil Jilemnici.
Zápas s Varnsdorfem přinesl na začátek sezóny svižnou sálovku a potvrzení faktu, že severočeský celek vnese do soutěže nejenom potřebné oživení, ale i nespornou kvalitu. Šakalové proti silnému soupeři, s výjimkou úvodního gólu, tahali za kratší konec a nemohli se celý zápas dostat do hry. „Těžký zápas proti těžkému protivníkovi. Nás srazila do kolen horší obrana a neproměňování i těch nejvyloženějších šancí. Dvě neproměněné penalty hovoří za vše,“ popsal utkání moravskotřebovský prezident Petr Matoušek.
Zápas s Jilemnici byl pravým opakem předchozího duelu. Šakalové od prvních chvil převzali otěže utkání a hned na začátku zápasu si vytvořili dvougólový náskok, který poté postupně navyšovali až na rozdíl čtyř branek. O čisté konto pak moravskotřebovští futsalisté přišli v samotném závěru.
Šakaly opět uvidíte za dva týdny, a to 26. listopadu v 17:00 a v 19:00 v Poličce. Soupeřem Moravské Třebové bude další ambiciózní nováček soutěže, PCO Rudolfov, a staří známí Bombarďáci z Větřní.
FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová – Futsal Varnsdorf 4:5 (1:2), branky: Robin Matocha, Michal Sedláček, Petr Brázdil, Martin Lapčík.
FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová – Jilemnice 4:1 (2:0), branky: Petr Slováček 2, Vojta Pazdera, Philda Leasure.

Moravská Třebová: Ehrenberger (C) – Brázdil, Sedláček, Bambušek, Leasure, Slováček, Lapčík, Matocha R., Šmerda, Pazdera.

 

Attachment