Skvělí Šakalové jsou krok od Final Four

Tomu se říká vstup do play off! Sáloví fotbalisté z Moravské Třebové odpálili čtvrtfinále ve velkém stylu, deklasovali Bombarďáky z Větřní osmi góly a udělali první krok k premiérové účasti na Final Four.

Vyhráli úvodní čtvrtfinále osm ku jedné, ale slova bezbřehé euforie od moravskotřebovských Šakalů nečekejte. Jednak si jsou vědomi, že nešlo o nic více a o nic méně než o první ze dvou potřebných kroků, jednak výsledek je pro Bombarďáky možná příliš krutý, takový rozdíl mezi soupeři na palubovce nebyl.

Jenže Šakalům se v domácí hale v Mohelnici náramně dařilo střelecky. S trochou nadsázky by se dalo říci, že do čeho kopli, to jim tam spadlo. Dvojice Lasovský – Novotný na sebe vzala hlavní gólovou zodpovědnost, přidali se spoluhráči a úspěch byl na světě.

„První čtvrtfinále určitě nebylo tak jednoznačnou záležitostí, jak může při prvním pohledu na konečný výsledek zdát. Větřní bylo směrem dopředu klasicky nebezpečné a nebylo by žádnou náhodou, kdyby se z některé ze svých vyložených šancí ujalo vedení. Utkání nám sice odhalilo několik nedostatků, na kterých musíme ještě zapracovat, ale vítězství se počítá a je pro nás mimořádně cenné. Odveta bude extrémně těžká, Větřní neprodá kůži lacino. Děkujeme divákům, kteří nás celý zápas neúnavně podporovali,“ uvedl spokojený předseda klubu Petr Matoušek.

1. čtvrtfinále:
Šakalí hněv Moravská Třebová – Bombarďáci Větřní 8:1 (4:0). Branky: 11., 28. a 36. Lasovský, 8. a 40. Novotný, 18. Ptáček, 18. Brázdil, 31. Štaffa – 25. Carda. Rozhodčí: Daněk – Střelec. ŽK: 3:0. Stav série: 1:0. Moravská Třebová: Ehrenberger – Novotný, Šmerda, Sedláček, Vogl, Lasovský, Ptáček, Štaffa, Brázdil, Matocha.

Attachment