Vedeme průběžnou tabulku ligy

• in
FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová – Sparta Praha 1:0 (1:0), branka: Lošťák.
Kdo přijel do mohelnické haly o trochu později, přišel o jediný gól utkání. Už ve 3. minutě totiž poslal Šakalí hněv Moravská Třebová do vedení  Lošťák, když zužitkoval geniální přihrávku Němce. Tím Šakalové svého soupeře dokonale překvapili a pražanům notnou chvíli trvalo, než se z inkasovaného úderu oklepali. S postupujícím časem však Sparta získala mírnou převahu a strojovou kombinací zle zatápela třebovské sestavě. Ta, v čele s vynikajícím brankářem Kubicou, odolávala a hrozila z nebezpečných kontrů. Po jednom z nich trefil Širůček tyč.
Ve druhém poločase se obraz hry vyrovnal. Na obou stranách vynikali fantastickými zákroky brankáři a jednou opět zazvonila po Blahově hlavičce sparťanská branková kontrukce. Šakalové si průběh zápasu zbytečně komplikovali vlastní nedisciplinovaností a od 35. minuty byli pod neustálou hrozbou zahrávání devítimetrového kopu za každý faul. Závěr utkání byl festivalem v zahazování těch největších šancí. A když Sparta dvacet sekund před koncem nevyužila ani přečíslení dva na nikoho, povedlo se třebovanům získat cenný skalp vícemistra České republiky.

FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová – Bombarďáci Větřní 8:1 (5:0), branky: Matocha 2, Okrouhlý 2, Širůček, Blaha, Novotný, Vykydal.
Do utkání s jihočechy, které bylo reprízou únorového finále českého poháru, bohužel nenastoupil zraněný Pavel Němec. Šakalům se konečně podařily vstupy do obou utkání, tentokát je poslal do vedení Adam Širůček již ve druhé minutě. No a když domácí futsalisté do poločasu přidali ještě další čtyři góly, bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Zajímavou zápletku opět předvedli brankáři. Třebovský dohrával se sebezapřením s bolavou patou, hostující dokonce po zranění zápěstí nedochytal vůbec. No a ten třetí, náhradní gólman šakalů David Vykydal, dokonce vstřelil branku ze hry. Do té totiž nastoupil ve druhém poločase na pozici útočníka. Stínem utkání bylo zranění hostujího Píchy.

Moravská Třebová vede po turnaji v Mohelnici nekompletní tabulku Celostátní ligy, Marek Matocha je ve vedení průběžné tabulky střelců.

Moravská Třebová: Kubica, Vykydal, Okrouhlý, Lošťák, Matocha, Němec (C), Širůček, Novotný, Blaha, Marák.