Vyrovnaná liga letos náramně baví

  • in
Tabulce střelců celostátní ligy v sálové kopané vévodí Václav Novotný z Moravské Třebové
Václav Novotný dokázal v deseti dosavadních odehraných utkáních skórovat celkem třináctkrát. Před druhým Slováčkem z Brna má náskok dvou branek a před třetím Zapletalem z Chemcomexu Praha tří branek.
Royal Flush Brno – FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová 3:7 (2:1), branky: Vogl 3, Novotný 3, Štaffa. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:7.
Futsal Zlín – FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová 3:1 (0:1), branka: Válek.
Ohlasy po zlínském turnaji.
Petr Matoušek (Šakalí náčelník):
Letošní ročník celostátní ligy se vyznačuje svou extrémní vyrovnaností. Pokud totiž pomineme první a poslední tým tabulky, může každý porazit každého. Nefungují žádné papírové předpoklady a soupěři se obírají o body hlava nehlava. Za stavu 3:1 pro Brno by na nás nikdo nevsadil ani zlámanou grešli, ale my jsme dokázali vstřelit šest branek za sebou a utkání jsme dokonale otočili. Velmi cenné je, že se nám to povedlo už podruhé v sezóně (Kladno z 2:5 na 6:5). Utkání se Zlínem jsme po zásluze prohráli, udělali jsme v něm příliš mnoho individuálních chyb, za což nás soupeř po zásluze potrestal. Svým způsobem nám to ale může pomoci, protože jenom chyby v utkáních a snaha je příště v zápasech neopakovat, nás mohou posunovat výkonnostně výš. Sluší se poděkovat početné fanouškovské základně, která nás během turnaje neúnavně podporovala.

Attachment