Začátek ligy z říše snů: máme 6 bodů!!!

Šakalí hněv Moravská Třebová – FK Adria Dobříč 7:1 (3:1), branky Marák 3, Štaffa 2, Müller, Vančura.
První utkání v nové sezóně odehrál Šakalí hněv proti Dobříči, která přijela se značně okleštěnou sestavou. Utkání daly ráz hned první dvě povedené střely na bránu – Müller šibenice a Marák nechytatelná dělovka. Ačkoliv Dobříč snížila na 1:2, hned do poločasu jsme odskočili opět na rozdíl dvou gólů a druhý poločas si už zkušeně pohlídali a pošetřili síly na utkání s Větřním. Do zápasu tohoto zápasu naskočili oba golmáni.

Šakalí hněv Moravská Třebová – Bombarďáci Větřní 3:1 (2:1), branky Širůček 2, Vančura.
Zápas s Větřní byl o něčem jiném. Tempo hry znatelně zrychlilo a utkání mělo na začátek soutěže slušnou úroveň. Do vedení šlo Větřní, které využilo brejkovou situaci po našem neproměněném přečíslení. Obdržený gól nás nabudil a postupně jsme převzali taktovku, ze které rezultovala převaha a smršť střel na Beránka. Do poločasu jsme otočili a když na začátku druhé půle Širůček zvýšil na 3:1, otupili jsme snahy Větřní na vyrovnání. Zbytek zápasu jsme si zkušeně pohlídali a vezeme z prvního 6 bodů.

Další ligová kola následují v rychlém sledu již tuto sobotu (18. 11.). Šakalí hněv pořádá turnaj v Mohelnici s výkopem prvního utkání v 17:00.

Moravská Třebová: Vykydal, Hutira – Vančura (hrající trenér), Lošťák, Marák, Němec (kapitán), Štaffa, Müller, Sedláček, Širůček.

Attachment