Čtvrtfinále se Zlínem rozhodne třetí zápas

FK Slovan Moravská Třebová – Futsal Zlín 6:3 (3:0).
Před zahájením odvetného utkání všichni přítomní minutou ticha uctili památku tragicky zesnulého hráče Futsalu Zlín, Václava Křepelky.
Na hostujících hráčích byl znát stín této tragické události, především v úvodní nekoncentrovanosti, které dokázali domácí využít k rychlému vedení z volného kopu. Zlínští začali postupně přebírat iniciativu, ale v 7. min. si nepohlídali rychlý protiútok, který Valenta nekompromisně zakončil druhou brankou. Utkání se hrálo ve vysokém tempu, hosté dobývali domácí branku, kde však suverénně kraloval skvělými
zákroky Ehrenberger, především při šancích Kováře, Juliny, Hřebačky. Přesto se podařilo domácím navýšit po chybě v rozehrávce a rychlém přečíslení poločasové skóre na 3:0. Na úvod druhé části se podařilo zlínským Halodou snížit na 3:1, ještě více zatlačili domácí na jejich polovině a nebýt ve výborné formě chytajícího Ehrenbergera mohl být stav utkání vyrovnaný. Hráči Třebové však dokázali opět využít přečíslení a navýšit vedení postupně až na 5:1.  Svůj vynikající výkon Ehrenberger korunoval při power-play soupeře šestou brankou přes celé hřiště. Hostům se podařilo hattrickem Halody kosmeticky upravit výsledek na 6:3. Rozhodnutí o postupujícím do finálových klání o mistra se rozhodne za týden ve Zlíně, šance obou mužstev na účast ve finálovém turnaji jsou vyrovnané.

Futsal Zlín – FK Slovan Moravská Třebová 8:2 (3:0).
Moravskotřebovští Šakalové v prvním zápasu čtvrtfinálové série proti Zlínu doplatili na řadu chyb a jednoznačně prohráli. Výsledek utkání ale zcela zastínila smutná událost, když den po čtvrtfinálovém střetnutí, které odehrál, tragicky zahynul zlínský futsalista Václav Křepelka.

Attachment