Šakalové pálili proti Chemcomexu do tyčí

Sáloví fotbalisté mají za sebou novoroční premiéru v celostátní lize a celkově šesté pokračování nejvyšší soutěže. Pro zástupce našeho regionu to přineslo poloviční úspěšnost.
Moravskotřebovští Šakalové si v Jilemnici poradili výsledkově přesvědčivě s domácím týmem, následně v zápase výborné úrovně po tuhém boji podlehli pražskému Chemcomexu. Poločasové vedení se jevilo slibně, ovšem po změně stran zaúřadoval střelec Šnídl a jeho dvě trefy znamenaly obrat. Šakalové mohli žehrat na smůlu, v závěru dělily Lasovského od vyrovnání doslova centimetry, jeho střela se vydala po trase tyč – tyč – ven… Škoda, ale co nevyšlo nyní, může klapnout ve vyřazovací části.
„Jsme vděční za každý ligový bod. Vítězství nad Jilemnicí si velmi považujeme, protože soupeř na nás vyrukoval v domácím prostředí s nadupaným kádrem a nebýt našeho rychlého vedení, nechci domýšlet, jak by to mohlo dopadnout. Utkání s Chemcomexem mělo parametry play off. Nemyslím si, že bychom byli horším týmem, určitě jsme minimálně vyhráli v trefování brankové konstrukce. Chemcomex hrál také v plné palbě. S blížícím se koncem základní části je liga čím dál vyrovnanější, čím dál kvalitnější a čím dál zábavnější. Těšíme se na sobotní klání se Spartou Praha a Kladnem,“ uvedl předseda klubu Petr Matoušek.

SK SICO SC Jilemnice – Šakalí hněv Moravská Třebová 0:4 (0:3). Branky: 16. a 22. Novotný, 8. Pazdera, 20. Šmerda.
Šakalí hněv Moravská Třebová – Chemcomex Praha 1:2 (1:0). Branky: 7. Novotný – 27. a 37. Šnídl.

Moravská Třebová: Ehrenberger – Štaffa, Novotný, Sedláček, Matocha, Pazdera, Šmerda, Brázdil, Bambušek, Lasovský.

Attachment