Šakalové porazili silné Kladno

Chemcomex Praha – FK Slovan Moravská Třebová 5:3 (4:1), branky: Matocha 2, Minx.
Druhý pražský turnaj v řadě za sebou tentokráte nebyl ovlivněn žádnou „vyšší mocí“ a rozdali jsme si to se soupeři férově na hřišti. Souboj úřadující mistrem rozhodl první poločas a naše laciné chyby v defenzívě. Branka v poslední minutě poločasu na náladě také nikomu nepřidá. Druhý poločas se náš stroj dostal do větších obrátek, ale na víc, než na snížení výsledku to nestačilo.

FK Adria Kladno – FK Slovan Moravská Třebová 1:2 (0:0), branky: Matocha, Holub.
Nebýt naší střelecké nemohoucnosti, mohl souboj proti čtvrtému nejlepšímu týmu loňské sezóny dopadnout daleko větším rozdílem. Po bezbrankovém poločase jsme se sice dostali do vedení, soupeř s odpovědí nečekal ani ne minutu. Rozhodující branka padla devadesát vteřin před koncem utkání. Vše rozjela konstruktivní rozehrávka gólmana Vykydala přes celé hřiště na Fialku, který svou přihrávku adresoval před bránu Holubovi, který nabídkou nepohrdl a nekompromisně proměnil. Soupeř už na změnu stavu nestačil zareagovat a šakalové ukončili pražskou část sezóny vítězně. Další turnaj nás čeká 14. prosince na domácí půdě v Mohelnici.

Moravská Třebová: Vykydal, Matocha M. (C), Matocha R., Holub, Fialka, Pazdera, Brázdil, Langer, Minx. Vedoucí: Jan Trefil.

Attachment