Report

I. rozhodčí: Hamrník Miroslav
II. rozhodčí: Petroušek Antonín
Delegát: Miroslav Harvalík

Ve druhé minutě mohli domácí otevřít skóre, ale proti byl hostující brankář, který bravurně zasáhl proti střele a dorážce. V 5. minutě došlo ke změně skóre, kdy po chybě hostující obrany svůj únik zakončil prostřelením hostujícího brankáře domácí hráč. V 8. minutě jasnou šanci neproměnil Cenek, a tak stav zůstal nezměněn. Ve 12. minutě tento hráč už svou šanci bravurně zakončil střelou pod břevno a srovnal na 1:1. V 15. minutě pěknou kombinací v brankovém území hosté otočili skóre na 1:2. Pět vteřin před koncem poločasu ztratili na půlící čáře domácí hráči míč a hosté ještě stačili navýšit na 1:3. Domácí snížili stav za přispění hostujícího hráče na 2:3 a hned po rozehrání se hosté dostali do brankového území a byli faulováni. Pokutový kop s přehledem proměnili na 2:4.