Rekordní výhra na začátek sezóny

  • in

Šakalové do utkání vstoupili svým klasickým stylem „po hlavě všechno do útoku“. V průběhu prvních dvou minut si tak vypracovali dvě vyložené šance, které ale po hříchu gólem neskončily. Varnsdorf se z úvodního tlaku vysvobodil nejlépe, jak mohl: vstřelil branku. Poté moravskotřebovští futsalisté zapli motory, otočili výsledek a do koncovky šli s těsným náskokem. V té se ale Varnsdorf nadechl k závěrečnému náporu a korunoval ho necelých patnáct vteřin před koncem šťastným vyrovnáním.

FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová – Futsal Varnsdorf 2:2 (1:1), branky: Lasovský, Brázdil. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2 v čase 39:45.

Remíza s Vansdorfem Šakaly zdravě naštvala a odnesl to domácí Zlín. Výsledkem byla historicky nejvyšší výhra Moravské Třebové v celostátní lize. Další ligové kolo čeká Slovan 3. prosince 2023 v Českých Budějovicích, kde změří síly s Bombarďáky z Větřní a loňským vicemistrem PCO Rudolfov.
FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová – Futsal Zlín 7:0 (4:0), branky: Pazdera 3, Brabec, Lasovský, Brázdil, Vlk.
Moravská Třebová: Vykydal, Novotný, Lapčík, Matocha, Lasovský, Brázdil, Pazdera, Brabec, Vlk, Teofil. Trenér: Trefil, vedoucí mužstva: Matoušek.

Attachment