Cenná remíza s Chemcomexem

• in
V prvním poločase měl zpočátku domácí tým několik šancí, které zmařil výborný brankář Ehrenberger. Od 10. minuty se hra vyrovnala a několik šancí vychytali oba brankáři. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, kteří využili hrubky Třebové při střídání a po dobře sehrané kombinaci zakončoval do prázdné branky Petr Šnídl. Vyrovnání hostům domácí darovali, když hrubku při rozehrávce využil Vojtěch Pazdera. Následně skóre ve vyrovnané hře otočil dorážkou do prázdné branky po nedůsledně zahrané obraně domácích Jaromír Štaffa. Vyrovnání nakonec ve 36. minutě zařídil hlavičkou po dobře sehraném autu Jonáš Klimt. Do konce zápasu měla obě družstva několik šancí, nicméně spolehlivě chytající brankáři již žádnou změnu skóre nepřipustili.
FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová – SK SICO SC Jilemnice 3:1 (1:0), branky: Václav Novotný 2, Josef Valenta.
Skóre úvodního vyrovnaného utkání otevřel v 7. minutě po individuální akci domácí Václav Novotný. V 15. minutě se hostům také po individuální akci Martina Šnorberta a dorážce z bezprostřední blízkosti Jaroslava Smolíka podařilo srovnat skóre na 1:1. Druhý poločas zahájila velkou šancí Jilmnice, nicméně domácí se střelou Václava Novotného ze 14 m ve 23. minutě opět dostali do vedení. Ve 29. minutě se vyznamenal dnes výborný gólman Ehrenberger, který zneškodnil nájezd Tomáše Hampla. Poté se hra srovnala, několik šancí na obou stranách pokryli oba brankáři. Ve 38. minutě Šakali završili své vedení Valentou na 3:1. Domácí si náskok již uhlídali až do závěrečného hvizdu rozhodčího.