XXII. ročník poháru UEFS (Lloret de Mar, ES).

Ve španělském Lloret de Mar se v termínu 30. 4. – 5. 5. 2018 uskutečnil XXII. ročník poháru UEFS v sálovém fotbalu. Českou sálovku reprezentoval třetí tým loňského ročníku Celostátní ligy Futsal Zlín a premiérový start na evr

Česká reprezentace získala na ME stříbro.

Česká reprezentace v sálovém fotbalu – futsalu prohrála ve finále Mistrovství Evropy s Belgií v poměru 2:4. V dramatickém utkání rozhodla o výsledku až poslední minuta, kdy český tým nejprve spálil obrovskou šanci na vyrovnání,

David Vykydal nejlepším sportovcem M. Třebové.

Titul Nejúspěšnější sportovec města Moravská Třebová do 19 let za rok 2017 získal futsalista Šakalího hněvu David Vykydal. Na slavnostním vyhlášení nejúspěšnějších sportovců na moravskotřebovském zámku byl za vzornou reprezent

Nejlepším hráčem do 21 let opět M. Matocha.

V Luhačovicích byli v průběhu závěrečného ceremoniálu vyhlášeni a oceněni nejlepší hráči Celostátní ligy. Marek Matocha z týmu Šakalí hněv Moravská Třebová zde byl podruhé za sebou vyhlášen nejlepším hráčem do 21 let Celost

Sálovce vládnou východní Čechy.

Sálovému fotbalu v sezóně 2017/2018 vládnou týmy z východních Čech. Po triumfu Šakalího hněvu Moravská Třebová v Českém poháru se v Luhačovicích stal tým VPS Novabrik Polička po čtvrté mistrem České republiky. V Luhačovicích se

Sportovec roku města Moravská Třebová 2017.

Mezi nominovanými na vítěze ankety o Sportovce města Moravská Třebová za rok 2017 jsou i dva zástupci týmu Šakalí hněv Moravská Třebová, aktuální mistři Evropy do 21 let v sálovém fotbale Marek Matocha a David Vykydal. Hlasovat pro ně

Šakalí hněv Moravská Třebová na Wikipedii.

Historii týmu Šakalí hněv Moravská Třebová včetně největších úspěchů naleznete přehledně i v internetové encyklopedii Wikipedie. https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0akal%C3%AD_hn%C4%9Bv_Moravsk%C3%A1_T%C5%99ebov%C3%A1

Polička nad naše síly.

Šakalí hněv Moravská Třebová – VPS Novabrik Polička 1:5 (1:2), branky: Hutira – Mužík 2, Kovář, Poul, Netolický. Vše podstatné v prvním poločase pro vývoj skore se odehrálo v prvních třech minutách. Nejprve otevřel brankový

Mohelnické čtvrtfinále 17. února v 19:00.

Druhý zápas čtvrtfinálové série proti týmu VPS Novabrik Polička má v sobotu 17. února v Mohelnici výkop v 19:00. Dozvuky prvního čtvrtfinále: Petr Matoušek (Šakalí hněv Moravská Třebová): Výsledek je pro nás sice relativně přízni

První čtvrtfinále kořistí Poličky.

Východočeské okresní derby mezi domácí Poličkou a Šakaly z Moravské Třebové odstartovalo v zaplněné hale poličckého Gymnázia v 18,00 hodin. Očekával se poměrně vyrovnaný souboj. Favoritem však přeci jen byl zkušenější Novabrik,