Větřní zabilo ducha fair-play.

FK Slovan Moravská Třebová – Bombarďáci Větřní nehráno Smutná událost zasáhla do futsalového života. Sebevrah zastavil vlak, ve kterém cestovali šakalové k zápasům do Prahy. Spoj kvůli této tragické okolnosti nabral zpoždění, kt

Pátá ligová sezóna odstartovala.

FK Slovan Moravská Třebová – SK SICO SC Jilemnice 4:2 (4:1), branky: Sečkář 2, Matocha M., Matocha R. Pátou ligovou sezónu načali šakalové turnajem v Mohelnici. Domácí mužstvo nastoupilo k úvodnímu turnaji v pozměněné a značně omlaz

Moravská Třebová vybojovala evropské stříbro.

FK Slovan Moravská Třebová získal na poháru UEFS v katalánském letovisku Lloret de Mar stříbrné medaile. Druhé místo v evropské soutěži se zapsalo zlatým písmem do historie klubu. Ve finále poháru UEFS podlehl ruskému celku Expotorg Mo

Chemcomex Praha mistrem ligy 2018/2019.

Mistrem ČR je pražský Chemcomex, na Spartu zůstalo opět jen stříbro. Semifinále – sobota 2. března: CHEMCOMEX Praha – FK Adria Kladno 6:0 (3:0) Branky: Zapletal 2, Havrda, Bialek, Fichtner, Bůžík VPS NOVABRIK Polička – AC Sp

Vynikající výkon na postup nestačil.

Sparta Praha – FK Slovan Moravská Třebová 3:2 (1:2), branky: Prokeš 2. Rozhodující utkání o postup do finálového turnaje se odehrálo ve SH v Praze-Radotíně. Oba týmy vyhráli své domácí utkání a zde se očekával urputný boj o postup

Drama se šťastným koncem. Série pokračuje.

FK Slovan Moravská Třebová – Sparta Praha 5:3 po prodloužení (3:3, 2:0), branky: Hanuš 2, Matocha 2, Ovčačík. Kdo nebyl přímo v mohelnické sportovní hale, přišel o jeden z nejlepších výkonů v šakalí historii. Heroický výkon třeb

Sparta ve čtvrtfinále vyučovala.

Sparta Praha – FK Slovan Moravská Třebová 7:3 (5:1), branky: Presl, Vykydal, Lošťák. První čtvrtfinále bylo rozhodnuto během prvních tří minut. Malá jiskřička naděje sice zasvitla po Preslově snížení na 1:3, ale veškeré naděje zh

Český pohár se stěhuje do Prahy.

První únorová sobota byla ve znamení finálového turnaje českého poháru v sálovém fotbale. Ve zlínské hale Euronics o něj svedlo osm týmů z celé republiky opravdu líté boje a po roce panování Moravské Třebové se trofej přestěhoval

Ve čtvrtfinále vyzveme Spartu Praha.

Chemcomex Praha – FK Slovan Moravská Třebová 8:1 (3:1). Do třinácté minuty se na hrací ploše nedělo nic závažného. Pak přišly dva slepené góly a tím se vlil klid do řad hráčů Chemcomexu, kteří rázem vedli 2:0. O minutu později p

Šakalové po čtvrté v playoff celostátní ligy.

FK Slovan Moravská Třebová – FK Adria Kladno 0:1 (0:0) FK Slovan Moravská Třebová – VPS Novabrik Polička 2:2 (1:1), branky Vykydal, Širůček Šakalí hněv si opět po roce zahraje playoff nejvyšší soutěže sálového fotbalu. Raz