Skvělí Šakalové jsou krok od Final Four.

Tomu se říká vstup do play off! Sáloví fotbalisté z Moravské Třebové odpálili čtvrtfinále ve velkém stylu, deklasovali Bombarďáky z Větřní osmi góly a udělali první krok k premiérové účasti na Final Four. Vyhráli úvodní čt

Třetí místo po základní části patří nám.

Základní část čítala celkem 16 zápasů. Až necelé dvě minuty před koncem toho posledního se rozhodlo, že skončíme v tabulce na třetím místě. Pokud bychom ho prohráli, spadli bychom na šesté místo. Tolik k vyrovnanosti soutěže. Zá

Čtyři body z domácího turnaje.

Domácí turnaj přinesl na mohelnické palubovce šakalí klasiku. Není moc týmů, které si proti nám dovolí hrát otevřenou partii, ani Sparta Praha nebyla výjimkou. V prvním poločase se vinou naší chyby hosté ujali vedení a potom už to by

Šakalové pálili proti Chemcomexu do tyčí.

Sáloví fotbalisté mají za sebou novoroční premiéru v celostátní lize a celkově šesté pokračování nejvyšší soutěže. Pro zástupce našeho regionu to přineslo poloviční úspěšnost. Moravskotřebovští Šakalové si v Jilemnici pora

Vyrovnaná liga letos náramně baví.

Tabulce střelců celostátní ligy v sálové kopané vévodí Václav Novotný z Moravské Třebové Václav Novotný dokázal v deseti dosavadních odehraných utkáních skórovat celkem třináctkrát. Před druhým Slováčkem z Brna má náskok dvo

Polička se posunula se na ligovou špici.

Sportovní hala při ZŠ Mlýnská v Mohelnici byla dějištěm vzájemných střetů tří zatím nejlepších ligových týmů. Turnaj nezklamal, k vidění byly tři vyrovnané a do posledních minut „výživné“ duely. Ukázalo se, že tento trojl

Vojta Pazdera rozdával radost v Ugandě.

Cílem tohoto projektu je sběr jakýchkoliv kopaček, které dají možnost dětem v Ugandě kvalitněji trénovat. Projekt Shoes for smiles spadá do aktivit Volf Soccer Academy. Volf Soccer Academy (VSA) vznikla v roce 2012 v Kanadě ve Vancouveru, kd

Famózní obrat proti Kladnu.

Další týden, další dvojzápas, v prvním poločase proti Spartě jsme asi byli ještě v autě. V druhém poločase jsme se už chytili, ale bohužel na výhru to nestačilo. Prohráváme 3:1 (Štaffa). Druhý zápas proti Adrii Kladno jsme prohráva

Cenná remíza s Chemcomexem.

Chemcomex Praha – FK Slovan Šakalí hněv Moravská Třebová 2:2 (0:0), branky: Vojta Pazdera, Jarda Štaffa. V prvním poločase měl zpočátku domácí tým několik šancí, které zmařil výborný brankář Ehrenberger. Od 10. minuty se hra

Sálovkářský začátek vyšel na jedničku.

Dokonalý start. Šest bodů pro Moravskou Třebovu. Nový ročník celostátní ligy v sálovém fotbale začal perfektně. Moravskotřebovští Šakalové ve svém domácím prostředí v Mohelnici zdolali brněnského nováčka i tradičně silný Zlí