Výhra nad Dobříčí, prohra s Větřním.

FK Adria Dobříč – Šakalí hněv Moravská Třebová 1:3 (1:0), branky Marák, Lošťák, Sedláček. Hned od začátku utkání jsme se chopili taktovky a diktovali tempo hry. První akce soupeře ve 2. minutě nás vrátila zpátky na zem a po

Šakalové dovedli ČR U21 k evropskému zlatu!!!.

Obrovského úspěchu dosáhli čeští futsalisté do 21 let, kteří ve finále EURO U21 ve španělském letovisku Lloret de Mar přehráli Rusko v poměru 2:1 a stali se tak mistry Evropy, když zápas dvěmi trefami rozhodl náš Marek Matocha!!! V r

Polička i Zlín nad naše síly.

Futsal Zlín – Šakalí hněv Moravská Třebová 4:0 (2:0). Branky: 16. a 25. Haloda, 17. Křepelka, 27. Kostka. Výsledek sice vypadá jednoznačně, obrázek hry však takový určitě nebyl. Šakalové se ale nevyvarovali hluchý

Zatím stále nedobytá Praha.

Chemcomex Praha – Šakalí hněv Moravská Třebová 5:3 (4:2), branky Marák, Matocha, Vančura. Soupeři si do 15. minuty vzájemně potrestaly vyprodukované chyby a do stavu 2:2 to bylo naprosto vyrovnané utkání. Katastrofální pasáž mezi 15.

Celostátní liga zvedá svou oponu.

Celostátní liga sálového fotbalu – futsalu roztáčí o víkendu svá kola. Dlouhodobá základní část zahajuje svým 3. a 4. kolem, když ta dvě úvodní byly odloženy kvůli startu pražského Chemcomexu na Světovém poháru klubů v Rus

V nominaci na EURO U21 jsou tři Šakalové!!!.

V konečné nominaci českých sálových fotbalistů na mistrovství Evropy do 21 let ve Španělsku jsou tři hráči Šakalího hněvu Moravská Třebová. Do závěrečného výběru trenérů Pavla Šilhána a Jaroslava Goje se vešli brankář David